Calendari laboral de festes de caràcter local dels municipis de la comarca d’Osona per a l’any 2020
-
Alpens, 25 de febrer i 28 de setembre
-
Balenyà, 20 de gener i 24 d'agost
-
Brull, el, 10 de juliol i 1 d'octubre
-
Calldetenes, 1 de juny i 24 de setembre
-
Centelles, 1 de setembre i 31 de desembre
-
Espinelves, 22 de gener i 24 de juliol
-
Esquirol, l', 9 d'abril i 1 de juny
-
Cantonigròs, 9 d'abril i 17 d'agost
-
Sant Martí Sescorts, 9 d'abril i 11 de novembre
-
Folgueroles, 1 de juny i 1 d'octubre
-
Gurb, 1 de juny i 30 de novembre
-
Lluçà, 1 de juny i 10 de desembre
-
Malla, 22 de gener i 1 de juny
-
Manlleu, 9 d'abril i 1 de juny
-
Masies de Roda, les, 15 de juliol i 29 de setembre
-
Masies de Voltregà, les, 7 de setembre i 8 de setembre
-
Vinyoles, 13 de juliol i 8 de setembre
-
Montesquiu, 1 d'octubre i 7 de desembre
-
Muntanyola, 1 de juny i 16 de juny
-
Olost, 1 de juny i 17 d'agost
-
Santa Creu de Jotglar, 1 de juny i 14 de setembre
-
Orís, 25 d'agost i 21 de setembre
-
Oristà, 20 de gener i 30 de novembre
-
Raval de Sant Feliu, el, 1 de juny i 14 de setembre
-
Torre d'Oristà, la, 17 de gener i 8 de setembre
-
Perafita, 3 de febrer i 29 de juny
-
Prats de Lluçanès, 22 de gener i 25 de juny
-
Roda de Ter, 1 de juny i 23 de setembre
-
Rupit i Pruit, 29 de setembre i 30 de novembre
-
Sant Agustí de Lluçanès, 25 d'agost i 28 de setembre
-
Sant Bartomeu del Grau, 1 de juny i 24 d'agost
-
Sant Boi de Lluçanès, 20 de maig i 28 de setembre
-
Sant Hipòlit de Voltregà, 7 de setembre i 8 de setembre
-
Sant Julià de Vilatorta, 1 de juny i 20 de juliol
-
Sant Martí d'Albars, 1 de juny i 11 de novembre
-
Sant Martí de Centelles, 1 de juny i 11 de novembre
-
Sant Pere de Torelló, 29 de juny i 28 de setembre
-
Sant Quirze de Besora, 1 de juny i 16 de juny
-
Sant Sadurní d'Osormort, 1 de juny i 7 de setembre
-
Sant Vicenç de Torelló, 22 de gener i 7 de setembre
-
Santa Cecília de Voltregà, 1 d'abril i 22 de novembre
-
Santa Eugènia de Berga, 1 de juny i 7 de setembre
-
Santa Eulàlia de Riuprimer, 1 de juny i 7 de setembre
-
Santa Maria de Besora, 14 de setembre i 7 de desembre
-
Seva, 1 de juny i 1 d'octubre
-
Sant Miquel de Balenyà, 1 de juny i 24 de juliol
-
Sobremunt, 15 de maig i 11 de novembre
-
Sora, 15 de maig i 29 de juny
-
Taradell, 20 de gener i 25 d'agost
-
Tavèrnoles, 1 de juny i 3 d'agost
-
Tavertet, 9 d'abril i 10 de juliol
-
Tona, 1 de juny i 30 de novembre
-
Torelló, 1 d'agost i 21 de setembre
-
Vic, 19 de març i 1 de juny
-
Vidrà, 13 de gener i 28 de setembre
-
Viladrau, 8 de setembre i 11 de novembre
-
Vilanova de Sau, 9 d'abril i 14 d'agost
Calendari laboral de festes de caràcter local dels municipis de la comarca d’Osona per a l’any 2021
-
Alpens, 16 de febrer i 27 de setembre
-
Balenyà, 21 de gener i 24 d'agost
-
Brull, 23 d'abril i 1 d'octubre
-
Calldetenes, 24 de maig i 24 de setembre
-
Centelles, 1 de setembre i 31 de desembre
-
Espinelves, 22 de gener i 1 d'octubre
-
Esquirol, l', 1 d'abril i 24 de maig
-
Cantonigròs, 1 d'abril i 16 d'agost
-
Sant Martí Sescorts, 1 d'abril i 11 de novembre
-
Folgueroles, 24 de maig i 1 d'octubre
-
Gurb, 24 de maig i 30 de novembre
-
Lluçà, 24 de maig i 10 de desembre
-
Malla, 22 de gener i 24 de maig
-
Manlleu, 18 d'abril i 10 de juny
-
Masies de Roda, les, 15 de juliol i 29 de setembre
-
Masies de Voltregà, les, 13 de juliol i 8 de setembre
-
Vinyoles, 13 de juliol i 8 de setembre
-
Montesquiu, 1d'octubre i 7 de desembre
-
Muntanyola, 24 de maig i 16 de juny
-
Olost, 24 de maig i 16 d'agost
-
Santa Creu de Jutglar, 24 de maig i 14 de setembre
-
Orís, 25 d'agost i 20 de setembre
-
Oristà, 20 de gener i 30 de novembre
-
Torre d'Oristà, la, 8 de setembre i 24 de maig
-
Perafita, 2 de febrer i 29 de juny
-
Prats de Lluçanès, 22 de gener i 25 de juny
-
Roda de Ter, 23 de maig i 23 de setembre
-
Rupit i Pruit, 29 de setembre i 30 de novembre
-
Sant Agustí de Lluçanès, 25 d'agost i 28 de setembre
-
Sant Bartomeu del Grau, 24 de maig i 24 d'agost
-
Sant Boi de Lluçanès, 20 de maig i 28 de setembre
-
Sant Hipòlit de Voltregà, 6 de setembre i 8 de setembre
-
Sant Julià de Vilatorta, 10 de juny i 22 de juliol
-
Sant Martí d'Albars, 24 de maig i 11 de novembre
-
Sant Martí de Centelles, 24 de maig i 11 de novembre
-
Sant Pere de Torelló, 29 de juny i 28 de setembre
-
Sant Quirze de Besora, 10 de juny i 17 de juny
-
Sant Sadurní d'Osormort, 10 de juny i 2 de setembre
-
Sant Vicenç de Torelló, 22 de gener i 6 de setembre
-
Santa Cecília de Voltregà, 1 d'abril i 22 de novembre
-
Santa Eugènia de Berga, 24 de maig i 6 de setembre
-
Santa Eulàlia de Riuprimer, 24 de maig i 6 de setembre
-
Santa Maria de Besora, 13 de setembre i 7 de desembre
-
Seva, 24 de maig i 1 d'octubre
-
Sant Miquel de Balenyà, 24 de maig i 26 de juliol
-
Sobremunt, 11 de novembre i 13 de desembre
-
Sora, 15 de maig i 29 de juny
-
Taradell, 20 de gener i 25 d'agost
-
Tavèrnoles, 24 de maig i 3 d'agost
-
Tavertet, 1 d'abril i 10 de juliol
-
Tona, 24 de maig i 30 de novembre
-
Torelló, 24 de maig i 20 de setembre
-
Vic, 24 de maig i 5 de juliol
-
Vidrà, 11 de gener i 27 de setembre
-
Viladrau, 8 de setembre i 11 de novembre
-
Vilanova de Sau, 1 d'abril i 16 d'agost